Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Geen auto's langs de oevers!

terug naar overzicht

Woensdag, 21 maart 2018

Beste mensen, het is eigenlijk te triest voor woorden dat we al zo vroeg in het jaar sommige mensen opnieuw moeten herinneren aan 2 hele simpele afspraken binnen onze vereniging.*Niet met auto's rond de plas rijden 
*Laat je rotzooi niet achter op de visstek 


We weten 300% zeker dat het gras kapot gereden is door een visser, de foto is van De Rosmalense Plas en een vergelijkbare foto kan er op meerdere plekken gemaakt worden. Hierdoor ontvangt de gemeente klachten die we niet kunnen gebruiken. Er is net een nieuwe overeenkomst en er staat ons een uitdaging te wachten om woonboten van de plas te weren. 

De rotzooi is op De Stenenkamer aangetroffen, echt te belachelijk voor woorden en overduidelijk van een "visser". Schijnbaar kon het wel naar de stek gedragen worden, maar te lui om het mee naar huis of zelfs maar naar de prullenbak te brengen. De foto van de prullenbak toont hoe het ook kan, 


Tino bedankt voor het opruimen van andermans troep. Neem hier a.u.b. allemaal een voorbeeld aan, samen houden we onze wateren schoon en netjes zodat niet alleen wij maar ook de volgende generatie er nog plezier kan hebben. 

Bij voorbaat dank namens het bestuur