Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Clubavond en prijsuitreiking 2019

terug naar overzicht

Dinsdag, 5 november 2019

Voor de leden van de Vrolijke Vissers was er de de clubavond op 8 november aanvang 20:00 uur bij Gert-Jan. Met John Hoek achter de bar. Bekijk er de foto impressie van.De volgorde is die van de avond. Er zijn nog lijsten van winnaars en deelnemers. Die ga ik later plaatsen. 

Wel wordt iedereen die voor de gezellige avond heeft gezorgd van harte bedankt. De prijzen, de wedstrijdleiders, het barwerk, de versnaperingen en hapjes en al het voorbereidende werk. Mooi ouderwets clubleven.

John Hoek en Gert-Jan vd Wildenberg gaan de karperweekenden vanaf volgend jaar organiseren. Samen met de wedstrijdleiders van de witvissers wordt er een feestelijke Jubileumwedstrijd georganiseerd

Want volgend jaar bestaan we 60 jaar!