Kunt u me de weg naar de Stenenkamerplas vertellen?

terug naar overzicht

Donderdag, 15 september 2022

Veel nieuwe leden kunnen de weg naar de Stenenkamerplas niet vinden. Het Maximakanaal is daar een obstakel voor. Lees hier hoe je er komt. Dit bericht was al geplaatst in 2014, 2016 en 2020 en is nu weer naar boven gehaald.

De Stenenkamerplas ligt bij de afslag van de A2 naar Nijmegen

Via industrieterein de Brand is er een bestemmingsverkeer route naar de Stenenkamerplas. De kunst is het Mariannepad te bereiken dat langs het Maximakanaal loopt. Op onderstaand kaartje is er die route aangegeven. Er is ontheffing verleend voor auto's om het fietspad in te rijden naar het sifon bij de Aa.


Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies